ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus-Mersin Karayolu 5.km İnterdepo Antrepoları Tarsus
  • Email: info@ilkedesign.com
SEO Uzmanlığı

SEO Uzmanlığı

  • ilkedesign
  • 04.09.2018
  • Bilgi Paylaşımı
Tarsus’ta ilkedesin Web ve Grafik Tasarımı olarak, kişisel yada kurumsal çözümler ile Websitenizin SEO alt yapısını analiz ederek, arama motoru optimizasyonlarını yaparak, websitenizin hak ettiği yeri bulmasını sağlıyoruz.

Merhaba, uzun zamandır websitem ile ilgilenemedim. Piyasayı biraz uzaktan gözlemlemek istedim. Web tasarımı konusunda deneyimli bir çok yeni dost edinme fırsatım oldu. Hepsi de işinin uzmanı kişiler. Bilgi paylaşımı konusunda da oldukça cömertler, bu yüzden onlara sonsuz teşekkürü borç bilirim.

Tarsus,  Mersin’e göre kısır bir potansiyele sahip bu konuda. Web teknolojilerine yatırım yapmak isteyen, sosyal medyadan ücretli faydalanmak isteyen müşteri sayısı oldukça az. Bu yüzden pek beklentileri yok websitelerinden, bir websitemiz var, o da ne olursa olsun bize yeter!

Biraz yatırım yaparak daha büyük kazançlar elde edilebilir. Doğru tasarım stratejileri, ve doğru yöntemler ile bu pek de zor olmaz. Websitelerinin gelir elde etmesi için öncelikle görünür olmaları gerekir. Bu ne demek? Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi başlıca arama motorlarında ziyaretçilerin sizi kolayca bulması demektir. Bu yapının hazırlanması ve gerçeklik bulması için yapılan tüm uygulamalara SEO Uygulamaları denir.

SEO Uygulamaları websitelerinin arama motorlarında bulunma kolaylıklarını hazırlar,  bir websitesi arandığında hemen bulunuyorsa o sitenin arama motorlarına uygunluğu iyi yapılandırılmıştır. Yani SEO çalışması gerektiği gibi yapılmıştır.

Bu çalışma zaman alacaktır, gerek site tasarımı sırasında yapılır, gerekse de tasarım sonrası ek düzeltmeler ile websitenizin arama motorlarına bulunurluğu arttırılabilir. Site tasarımı sırasında yapılacak tüm SEO çalışmaları iç seo olarak tanımlanır ve bu sitenizin görünür olmasında çok büyük rol oynar.

Sosyal Medya içerikleri ve desteği de SEO için önemlidir, Instagram, Youtube, Facebook reklamlarının hazırlanış ve sunuş biçimleri websitenizin kaliteli ziyaretçi almasını sağlayacaktır. Bu tür SEO çalışmalarına da Dış Seo Çalışmaları denmektedir.

Tarsus’ta ilkedesin Web ve Grafik Tasarımı olarak, kişisel yada kurumsal çözümler ile Websitenizin SEO alt yapısını analiz ederek, arama motoru optimizasyonlarını yaparak, websitenizin hak ettiği yeri bulmasını sağlıyoruz.   

Bu makale 10864 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

All Comments

user
Jeck Doe
13.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.

user
Simone Drake
23.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

user
Jeck Doe
25.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna .

Your Comment

ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi