ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus-Mersin Karayolu 5.km İnterdepo Antrepoları Tarsus
  • Email: info@ilkedesign.com
Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamcılığı

  • ilkedesign
  • 07.11.2018
  • Bilgi Paylaşımı
Gerek görsel gerekse de metin reklamları zaman ve maddiyat açısından ciddi yatırımlar gerektiriyor.

Merhaba teknoloji meraklıları, uzun zamandır etrafı sessizce izliyordum. Piyasada inanılmaz bir durgunluk var, kimse yatırım yapmıyor, yapmaya cesaret edemiyor. Belirsizlik yüzünden yatırımlarını durdurmuş durumdalar…

Reklam sektörü de bunlardan birisi, gerek görsel gerekse de metin reklamları zaman ve maddiyat açısından ciddi yatırımlar gerektiriyor. İlkedesign olarak etrafıma baktığımda bu bir süre daha devam edecektir diye düşünüyorum.

Biz uzmanı olduğumuz konulardan bahsedelim biraz. İnternet reklamları deneyimimiz ile size tanınma ve potansiyel müşteri çekme konusunda size yardımcı olmak istiyoruz. Google, Instagram, Facebook gibi sosyal medya arenalarında yer edinmek, orada kalıcı olmak günümüzün rekabet şartlarında çok sıkı bir altyapı ve emek dolu bir çalışma gerektiriyor.

Reklam stratejisi belirlemek, onu hayata geçirmek, sağlam bir planlama ve zaman istiyor. Planlama yaparken hedef belirlemek çok önemlidir. Hedefinizi ortaya koymanız hem hazırlanacak reklam ağınızın daha doğru çalışmasını sağlar hem de doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır. Küçük bir detayı belirtmek isterim. Amaca uygun reklam, yada hazır reklamınız varsa ona uygun potansiyel oluşturmanız gerekir. Bu size hem zaman açısından kolaylık getirir hem de maliyetinizi düşürür.  

Tarsus ve Mersin’de web tasarımı yapan ilkedesign çözüm ortakları ile birlikte size sosyal medya reklam çözümleri de sunmaktadır. Deneyimimiz sizin güveninizdir.

http://www.ilkedesign.com

Bu makale 10523 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

All Comments

user
Jeck Doe
13.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.

user
Simone Drake
23.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

user
Jeck Doe
25.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna .

Your Comment

ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi