Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus'ta ve Mersin'de
  • Email: info@ilkedesign.com
SSL Sertifikaları

SSL Sertifikaları

  • ilkedesign
  • 21.05.2019
  • Bilgi Paylaşımı
Google artık SSL Sertifikası İstiyor

Google bundan böyle websitelerini indexlerken SSL Güvenlik Sertifikası olup olmadığına da bakacak. Hatta yakın gelecekte SSL Sertifikası olmayan websitelerini güvensiz diye işaretleyip indexlemeye almayacak. 

Güvenlik Sertifikası uygulamalarımız ile web siteniz daha sağlıklı ve güvenilir çalışacaktır. Hem siz, hemde potansiyel müşteri olabilecek ziyaretçileriniz daha güvenli bir ortamda hem alışveriş yapabilecek, hemde websiteniz Google tarafınca güvenli bir yer edinecektir.

ilkedesign olarak bizde bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Websitelerinizde güvenlik sertifikanız yoksa bize danışın yardıcı olalım.

Bu makale 23534 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

"Tasarım işi kolay değildir. Amacına uygun doğru planlanmış bir websitesi yada grafik çalışması mutlaka size gelir kazandıracaktır. İhtiyacınız ne olursa olsun mutlaka uzmanları ile görüşüp, alternatif teklifleri de değerlendirerek, projelerinizi hayata geçiriniz."

Kısa Notlar

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Tasarımlarda müşteri yazılımcı arasındaki diyaloğun net olması, daha iyi sonuçlar elde etmenize sağlar. Tasarımın aşamaları ve içerik detayları müşteri ve yazılımcı ile planlanmalıdır.

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Sosyal Medyayı ne kadar amacında kullanırsanız o derecede maddi karşılığını alırsınız. Uzman grafikerlerce hazırlanan, etkili mesaj ve görseller ile hazırlanan grafikler mutlaka size gelir sağlayacaktır.

Your Comment

>Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı