ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus-Mersin Karayolu 5.km İnterdepo Antrepoları Tarsus
  • Email: info@ilkedesign.com
SSL Sertifikaları

SSL Sertifikaları

  • ilkedesign
  • 21.05.2019
  • Bilgi Paylaşımı
Google artık SSL Sertifikası İstiyor

Google bundan böyle websitelerini indexlerken SSL Güvenlik Sertifikası olup olmadığına da bakacak. Hatta yakın gelecekte SSL Sertifikası olmayan websitelerini güvensiz diye işaretleyip indexlemeye almayacak. 

Güvenlik Sertifikası uygulamalarımız ile web siteniz daha sağlıklı ve güvenilir çalışacaktır. Hem siz, hemde potansiyel müşteri olabilecek ziyaretçileriniz daha güvenli bir ortamda hem alışveriş yapabilecek, hemde websiteniz Google tarafınca güvenli bir yer edinecektir.

ilkedesign olarak bizde bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Websitelerinizde güvenlik sertifikanız yoksa bize danışın yardıcı olalım.

Bu makale 17767 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

All Comments

user
Jeck Doe
13.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.

user
Simone Drake
23.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

user
Jeck Doe
25.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna .

Your Comment

ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi