Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus'ta ve Mersin'de
  • Email: info@ilkedesign.com
Seo Uyarlama Nedir?

Seo Uyarlama Nedir?

  • ilkedesign
  • 14.07.2019
  • Bilgi Paylaşımı
Seo Uygulaması Nasıl Yapılır?

SEO Uyarlama Nedir?
 
SEO Kısaca internette websitelerinin bulunabilirliğini sağlayan ayarların tamamıdır. Bu birbirinden bağımsız bir çok ayardan oluşan uygulamalar bütünüdür.
 
Dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünen çalışmalar bazen sinir bozucu duruma getirse de, sabırla ve özenle çalışarak bu işlemi hayata geçirmek zevk veriyor.
 
Uzun zamandır var olan ve google da ve diğer arama motorlarında yer edinmek için hiç bir çaba sarf edilmeyen bir websitesinin SEO uyarlamasını yapmak, sanırım çılgınlık!
Tüm websitesi sayfa sayfa , satır satır elden geçecek, gerekli tüm noksanlar tespit edilecek, gereken doğrulamalar bulunacak ve uygulanacak sonrasında da websitesinin arama motorlarında yer edinmesi beklenecek...
 
İşte görünüşte herkesin kolay diyerek, basitleştirdiği uygulamalar bütünü SEO. Özellikle de google da çıkmak herkes için ayrı anlam taşıyor. İşletmelerin, firmaların yada bireysel websitelerinin bulunabilir olması burada önem taşıyor.
 
Ücretlendirme olayına gelince, olay sevimsiz boyutlarına ulaşabiliyor, yapılan hizmet sonucu zamanla alan bir uygulama olduğu için, bir çok kişi ortada elle tutulur bir şey olmayınca yatırım yapmıyor. Ancak işin özetinde "Ne kadar ödersen, o kadar seni yükseğe taşırım" diyor Google.
 
Biz ilk etapta SEO'nun ücretsiz kısmını halledip, websitelerinin google ile tanışmasını sağlıyoruz. Sonrasında ise yatırım tercihi tamamen müşterilerimize kalıyor. Bu olay sosyal medya için de geçerli. Instagram, Facebook ve diğerlerinde de reklam vermek ücretli, tanıtım başarınızın tamamen bütçeniz ile alakalı olduğunu unutmayınız.
 
Herkese Bol Kazançlar...

Bu makale 23151 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

"Tasarım işi kolay değildir. Amacına uygun doğru planlanmış bir websitesi yada grafik çalışması mutlaka size gelir kazandıracaktır. İhtiyacınız ne olursa olsun mutlaka uzmanları ile görüşüp, alternatif teklifleri de değerlendirerek, projelerinizi hayata geçiriniz."

Kısa Notlar

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Tasarımlarda müşteri yazılımcı arasındaki diyaloğun net olması, daha iyi sonuçlar elde etmenize sağlar. Tasarımın aşamaları ve içerik detayları müşteri ve yazılımcı ile planlanmalıdır.

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Sosyal Medyayı ne kadar amacında kullanırsanız o derecede maddi karşılığını alırsınız. Uzman grafikerlerce hazırlanan, etkili mesaj ve görseller ile hazırlanan grafikler mutlaka size gelir sağlayacaktır.

Your Comment

>Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı