ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus-Mersin Karayolu 5.km İnterdepo Antrepoları Tarsus
  • Email: info@ilkedesign.com
Seo Uyarlama Nedir?

Seo Uyarlama Nedir?

  • ilkedesign
  • 14.07.2019
  • Bilgi Paylaşımı
Seo Uygulaması Nasıl Yapılır?

SEO Uyarlama Nedir?
 
SEO Kısaca internette websitelerinin bulunabilirliğini sağlayan ayarların tamamıdır. Bu birbirinden bağımsız bir çok ayardan oluşan uygulamalar bütünüdür.
 
Dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünen çalışmalar bazen sinir bozucu duruma getirse de, sabırla ve özenle çalışarak bu işlemi hayata geçirmek zevk veriyor.
 
Uzun zamandır var olan ve google da ve diğer arama motorlarında yer edinmek için hiç bir çaba sarf edilmeyen bir websitesinin SEO uyarlamasını yapmak, sanırım çılgınlık!
Tüm websitesi sayfa sayfa , satır satır elden geçecek, gerekli tüm noksanlar tespit edilecek, gereken doğrulamalar bulunacak ve uygulanacak sonrasında da websitesinin arama motorlarında yer edinmesi beklenecek...
 
İşte görünüşte herkesin kolay diyerek, basitleştirdiği uygulamalar bütünü SEO. Özellikle de google da çıkmak herkes için ayrı anlam taşıyor. İşletmelerin, firmaların yada bireysel websitelerinin bulunabilir olması burada önem taşıyor.
 
Ücretlendirme olayına gelince, olay sevimsiz boyutlarına ulaşabiliyor, yapılan hizmet sonucu zamanla alan bir uygulama olduğu için, bir çok kişi ortada elle tutulur bir şey olmayınca yatırım yapmıyor. Ancak işin özetinde "Ne kadar ödersen, o kadar seni yükseğe taşırım" diyor Google.
 
Biz ilk etapta SEO'nun ücretsiz kısmını halledip, websitelerinin google ile tanışmasını sağlıyoruz. Sonrasında ise yatırım tercihi tamamen müşterilerimize kalıyor. Bu olay sosyal medya için de geçerli. Instagram, Facebook ve diğerlerinde de reklam vermek ücretli, tanıtım başarınızın tamamen bütçeniz ile alakalı olduğunu unutmayınız.
 
Herkese Bol Kazançlar...

Bu makale 17108 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

All Comments

user
Jeck Doe
13.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.

user
Simone Drake
23.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

user
Jeck Doe
25.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna .

Your Comment

ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi