ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus-Mersin Karayolu 5.km İnterdepo Antrepoları Tarsus
  • Email: info@ilkedesign.com
Websitesi Kaç Para?

Websitesi Kaç Para?

  • ilkedesign
  • 29.02.2016
  • Bilgi Paylaşımı
Yakında herkesin bir web sitesi olacak...

Websitesi Kaç Para?

Bu soruyu bilmem kaç defa işittim, işiteceğim de... Artık sanal ortam kaçınılmaz bir gereklilik, çok yakında herkesin evet iddia ediyorum herkesin bir web sitesi olacak!

Günümüz sosyal ağları yetmeyecek ve kişisel sitelerde artış olacak, demedi demeyin!

Gelelim asıl konumuza, web sitesi, web tasarımı, webdizaynı ne derseniz deyin BEDAVA DEĞİL!!! Evet bedava değil, çünkü içinde emek var, zaman var. Proje geliştirme ve sonuçlandırma aşamalarından , tasarım basamaklarına kadar, site güvenliğinden "benim sitem ne zaman google da çıkacak" durumuna gelene kadar binbir emek ve işçilik var.

Websitelerinin görsel tasarımı, içeriklerindeki animasyonlar, logo ve grafik tasarımları, Google taraflı uygulamaları, site güvenliğinin kurulması, uygun yayımlama (hosting) hizmetinin seçimi ve uygulanması zaman alıcı ve üzerinde dikkatle durulması gereken özelliklerdir.

Websitelerinin içeriklerinin oluşturulması, içerik bilgilerinin tarafımızca sağlanmalarının yoğun bir çalışma gerektiği unutulmamalıdır.

Evet Websitesi kaç para demiştik değil mi , sizce?

Bu makale 1455 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

All Comments

user
Jeck Doe
13.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.

user
Simone Drake
23.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

user
Jeck Doe
25.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna .

Your Comment

ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi