Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus'ta ve Mersin'de
  • Email: info@ilkedesign.com
Websitesi Kaç Para?

Websitesi Kaç Para?

  • ilkedesign
  • 29.02.2016
  • Bilgi Paylaşımı
Yakında herkesin bir web sitesi olacak...

Websitesi Kaç Para?

Bu soruyu bilmem kaç defa işittim, işiteceğim de... Artık sanal ortam kaçınılmaz bir gereklilik, çok yakında herkesin evet iddia ediyorum herkesin bir web sitesi olacak!

Günümüz sosyal ağları yetmeyecek ve kişisel sitelerde artış olacak, demedi demeyin!

Gelelim asıl konumuza, web sitesi, web tasarımı, webdizaynı ne derseniz deyin BEDAVA DEĞİL!!! Evet bedava değil, çünkü içinde emek var, zaman var. Proje geliştirme ve sonuçlandırma aşamalarından , tasarım basamaklarına kadar, site güvenliğinden "benim sitem ne zaman google da çıkacak" durumuna gelene kadar binbir emek ve işçilik var.

Websitelerinin görsel tasarımı, içeriklerindeki animasyonlar, logo ve grafik tasarımları, Google taraflı uygulamaları, site güvenliğinin kurulması, uygun yayımlama (hosting) hizmetinin seçimi ve uygulanması zaman alıcı ve üzerinde dikkatle durulması gereken özelliklerdir.

Websitelerinin içeriklerinin oluşturulması, içerik bilgilerinin tarafımızca sağlanmalarının yoğun bir çalışma gerektiği unutulmamalıdır.

Evet Websitesi kaç para demiştik değil mi , sizce?

Bu makale 3187 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

"Tasarım işi kolay değildir. Amacına uygun doğru planlanmış bir websitesi yada grafik çalışması mutlaka size gelir kazandıracaktır. İhtiyacınız ne olursa olsun mutlaka uzmanları ile görüşüp, alternatif teklifleri de değerlendirerek, projelerinizi hayata geçiriniz."

Kısa Notlar

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Tasarımlarda müşteri yazılımcı arasındaki diyaloğun net olması, daha iyi sonuçlar elde etmenize sağlar. Tasarımın aşamaları ve içerik detayları müşteri ve yazılımcı ile planlanmalıdır.

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Sosyal Medyayı ne kadar amacında kullanırsanız o derecede maddi karşılığını alırsınız. Uzman grafikerlerce hazırlanan, etkili mesaj ve görseller ile hazırlanan grafikler mutlaka size gelir sağlayacaktır.

Your Comment

>Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı