Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus'ta ve Mersin'de
  • Email: info@ilkedesign.com
İnternet Stratejiniz Hazır mı?

İnternet Stratejiniz Hazır mı?

  • ilkedesign
  • 18.11.2022
  • Bilgi Paylaşımı
Bir web siteniz var ve internette arandığında bulunuyor mu?

Merhaba, bir web siteniz var ve internette arandığında bulunuyor mu?

Günümüzde bir çok farklı sektör birbiri ile rekabet ediyor. Rekabet ederken eşit şartlarda olmadıkları da apaçık ortada. İster bireysel isterse de firma bazında olsun, websitenizin sanal ortamda sizin beklentilerinizi karşılaması gerek.

Yaptığınız yatırımın karşılığını almanız elbette en doğal hakkınızdır. Tarsus ve Mersin’de bir çok firmaya website tasarımı ve grafik tasarımı hizmeti vermiş birisi olarak gözlemlerimi, deneyimlerimi size aktarmak isterim.

Uzun süredir dijital tasarım sektörü hareketli değil, pandemi süreci ve sonrasında henüz istenilen atılımı yapabilmiş değil. İçinde olduğumuz ekonomik şartlarda maliyetleri yükseltmiş durumda. Bu yüzden ince eleyip sık dokumanız gerekiyor.

Bir plan dahilinde stratejilerinizi ortaya koymak ve sonuçlarından faydalanmanız gerekiyor. Yatırım yapmadan tanınır olma şansınız hiç yok diyebilirim. Çünkü rakip olarak gördüğünüz firmalarda aynı stratejiyi uyguluyor. Kazanmak için şartları sonuna kadar zorlamanız gerekiyor.

Kaliteli bir website tasarımı , özgün ve bol içerikli bir site tasarımı size başlangıçta size fayda sağlayacaktır. Ancak bir süre sonra yetmeyecektir! İşte o anlarda size sosyal medya desteği yardımcı olacaktır. Sosyal medya içerikleriniz ile daha görünür ve websiteniz ile etkileşimde olacaksınız. Ne kadar kaliteli içerik o kadar size geri dönüş (ziyaretçi) sağlayacaktır.

Deneyimlerimiz ile güçlü ve hedefe yönelik grafik tasarımları ile instagram ve facebookta etkili görseller sunmaktayız. Mersin’de,  Tarsus’ta  grafik tasarımı çalışmaları ile size hizmet vermekteyiz.

 

 

Bu makale 709 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

"Tasarım işi kolay değildir. Amacına uygun doğru planlanmış bir websitesi yada grafik çalışması mutlaka size gelir kazandıracaktır. İhtiyacınız ne olursa olsun mutlaka uzmanları ile görüşüp, alternatif teklifleri de değerlendirerek, projelerinizi hayata geçiriniz."

Kısa Notlar

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Tasarımlarda müşteri yazılımcı arasındaki diyaloğun net olması, daha iyi sonuçlar elde etmenize sağlar. Tasarımın aşamaları ve içerik detayları müşteri ve yazılımcı ile planlanmalıdır.

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Sosyal Medyayı ne kadar amacında kullanırsanız o derecede maddi karşılığını alırsınız. Uzman grafikerlerce hazırlanan, etkili mesaj ve görseller ile hazırlanan grafikler mutlaka size gelir sağlayacaktır.

Your Comment

>Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı