Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus'ta ve Mersin'de
  • Email: info@ilkedesign.com
Sosyal Medya´dan Beklentileriniz Nedir?

Sosyal Medya´dan Beklentileriniz Nedir?

  • ilkedesign
  • 26.12.2022
  • Bilgi Paylaşımı
Sosyal Medya'dan Beklentileriniz Nedir?

Sosyal Medya Artık Olmazsa Olmaz!

Hepimizin kullandığı bir ortam, sosyal medya. Kimimiz eğlence için kullanıyor, kimimiz ticaret yaparak gelir elde etmek için. Günümüzün hatırı sayılır bir bölümü sosyal medya ortamlarında geçiyor. Fotoğraflar, resimler, videolar paylaşarak daha çok kitleyi nasıl etkiler, daha fazla kitleye nasıl ulaşırız diye çaba sarf ediyoruz.

Sosyal Medya’da zaman geçirirken bu süre beklentilerimiz gerçeğini ortaya koyuyor. Bir firma sahibi, satış yapabilmeyi, bir ürünü daha fazla kitleye ulaştırmayı hedefler. Bir makale yazarı, yazdığı makalenin kaç kişiye ulaştığını inceleler, okuyucularının artmasını ve daha fazla etkileşim ister. Sosyal medya’da etkileşimler farklılık gösterir, beğeniler, yorumlar, yeni takipçiler bize hem prestij kazandırır hem de büyümemiz için gereklidir.

Biz ilkedesign olarak, etkileşimi arttırabileceğiniz grafikler, sunumlar hazırlamaktayız. Post, hikaye ve reels tasarımları ile kanal üyelerinizin dikkatini çekerek, beğeniler, yorumlar ve  yeni takipçiler kazanmanızda yardımcı olmaktayız.

Sosyal medya ortamlarında bir düzen içerisinde paylaşım yapmanız gerekir, özenle seçilen metinler, etkileyici şık görseller kullanılmalıdır. Özellikle de harekete geçirici mesaj niteliği olan CTA mesajları kullanılmalıdır. Eylem çağrışımlı mesajların doğru kullanımı hem tanınmanızı hem de etkileşim almanızı sağlayacaktır.

Mersin ve Tarsus’ta sosyal medya grafikleri tasarlayarak sizin de etkileşim almanızı sağlıyoruz. Instagram, Facebook, Pinterest, Youtube ortamlarında ilgi çekici gönderiler için hizmetinizdeyiz. Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti ile yanınızdayız.

Bu makale 428 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

"Tasarım işi kolay değildir. Amacına uygun doğru planlanmış bir websitesi yada grafik çalışması mutlaka size gelir kazandıracaktır. İhtiyacınız ne olursa olsun mutlaka uzmanları ile görüşüp, alternatif teklifleri de değerlendirerek, projelerinizi hayata geçiriniz."

Kısa Notlar

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Tasarımlarda müşteri yazılımcı arasındaki diyaloğun net olması, daha iyi sonuçlar elde etmenize sağlar. Tasarımın aşamaları ve içerik detayları müşteri ve yazılımcı ile planlanmalıdır.

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Sosyal Medyayı ne kadar amacında kullanırsanız o derecede maddi karşılığını alırsınız. Uzman grafikerlerce hazırlanan, etkili mesaj ve görseller ile hazırlanan grafikler mutlaka size gelir sağlayacaktır.

Your Comment

>Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı