Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus'ta ve Mersin'de
  • Email: info@ilkedesign.com
Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

  • ilkedesign
  • 07.08.2023
  • Bilgi Paylaşımı
Mersin - Tarsus Sosyal Medya Yönetimi ve Grafik Tasarımı

Tarsus ve Mersin'de Sosyal Medya Ortamları İçin Grafik Çalışmaları Yapmaktadır. Kalitesi ve Güveni İle Siz Değerli Dostlarına, Etkileşiminizi Arttıracak Etkileyici İçeriği ile Özgün Grafikler Tasarlayarak, Sosyal Medya Dünyasında "Ben'de Varım" Demenize Yardımcı Olmuştur.

Sosyal Medya Hizmetleri Olarak, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Etkileyici Ürün Görselleri, Metin Yazarlığı, Hesap Analizleri, Hesap Büyütme, Dijital Reklamcılık, SEO Uyarlamaları Yapmaktayız. Sizlerden Gelen Talepler Doğrultusunda, Sunmak İstediğiniz Ürün yada Firmanız İçin Sosyal Medya Ortamlarında Sizi Etkili Gösterecek Hesapları Açıyoruz. Bu Hesapların İçeriklerini, Görsel Olarak Grafik ve Videolar Hazırlayıp, Paylaşımlarını Yapıyoruz.

Mevcut Websitenizin Gerekli Durumlarda Revizyonunu Yaparak, Günümüz Şartlarına Uygun, SEO Yapısı Güçlü Webtasarımları ile Değiştiriyoruz. Sosyal Medya Kanallarınızın Websiteniz ile Entegrasyonunu Sağlıyoruz. Böylelikle Websitenizin de Trafik Akışını Arttırmış Oluyoruz. Önemli Gün ve Haftalara Uygun Özel İçerikli Gönderiler ile Takipçilerinize Farkınızı Hissettiriyoruz. Hedef Kitlenizin Sizi Bulmasını Sağlıyoruz. Reklam Hesapları ile Sosyal Medya'da Daha Fazla ve Daha Çabuk Etkileşim Almanıza Yardımcı Oluyoruz. Mersin'de ve Tarsus'ta Instagram, Facebook, Youtube Kanallarınızın Doğru Analiz Edilerek Geliştirilmesini ve Büyümesini Sağlıyoruz.

Kurumsal kimlik tasarım, reklam, sosyal medya ve dijital medya çözümlerinden iletişim stratejilerine kadar geniş ve detaylı hizmetler sunmaktayız. Değişen teknolojinin gelişimini daha güzel şekilde denetim altına alıyoruz ve her geçen gün ekibimiz ile birlikte size daha güzel hizmeti sağlamak adına gece gündüz bizlerde kendimizi geliştiriyoruz. 

Bizi Arayınız, Birlikte Çözümler Geliştirelim.

 

Bu makale 371 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

"Tasarım işi kolay değildir. Amacına uygun doğru planlanmış bir websitesi yada grafik çalışması mutlaka size gelir kazandıracaktır. İhtiyacınız ne olursa olsun mutlaka uzmanları ile görüşüp, alternatif teklifleri de değerlendirerek, projelerinizi hayata geçiriniz."

Kısa Notlar

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Tasarımlarda müşteri yazılımcı arasındaki diyaloğun net olması, daha iyi sonuçlar elde etmenize sağlar. Tasarımın aşamaları ve içerik detayları müşteri ve yazılımcı ile planlanmalıdır.

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Sosyal Medyayı ne kadar amacında kullanırsanız o derecede maddi karşılığını alırsınız. Uzman grafikerlerce hazırlanan, etkili mesaj ve görseller ile hazırlanan grafikler mutlaka size gelir sağlayacaktır.

Your Comment

>Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı