ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus-Mersin Karayolu 5.km İnterdepo Antrepoları Tarsus
  • Email: info@ilkedesign.com
Sitenizi Google ile Tanıştırın!

Sitenizi Google ile Tanıştırın!

  • ilkedesign
  • 29.02.2016
  • Bilgi Paylaşımı
Websitelerinde en çok beklenen hedef Google'da üst sıralarda çıkmaktır.

Bugüne dek yaptığımız tüm uygulamalarda bizden istenen en önemli uygulama SEO Uygulamasıdır. SEO "Search Engine Optimization" kelimelerinden türetilen "Arama Motoru Optimizasyonu" olarak türkçeleştirdiğimiz, sihirli bir kelimedir. 

SEO Yapılandırması Google için olmazsa olmaz bir çalışmadır. Tasarım aşamasından itibaren belli standartlar çerçevesinde geliştirilen tüm hazırların toplamıdır. Grafik düzenlemeleri, uygun anahtar kelimelerin seçimi, akıllıca hazırlanmış bir slogan, site içinde uygun döşenmiş meta tagların birleşimi sizin websitenizin Google'da yer edinmesinde büyük rol oynar.

Tasarım çalışmalarımızda sizden gelen talepleri değerlendirerek websitelerimizi Google standartlarında oluşturmaktayız. Büyük bir emek ve zaman isteyen uygulamalar sonunda websitenizi üst sıralarda yer edinmesini sağlıyoruz.

İlkedesign grafik ve webdesign hızlı, grafik olarak güçlü, modern ve şık tasarımlarının yanında sitelerinizin uygun seo yapısınıda size hazırlayarak, websitenizin benzer sitelerden daha çabuk üst sıralara taşınmasında size yardımcı olmaktadır.

Mersin ve Tarsus'ta hazırladığımız websitesi çalışmalarımızda özellikle son dönemlerdeki uygun seo alt yapısı ile google'da rahatlıkla bulunabililir, ve ilk sıralarda gözlenmektedir.

Bu makale 1480 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

All Comments

user
Jeck Doe
13.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.

user
Simone Drake
23.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

user
Jeck Doe
25.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna .

Your Comment

ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi