Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus'ta ve Mersin'de
  • Email: info@ilkedesign.com
Sitenizi Google ile Tanıştırın!

Sitenizi Google ile Tanıştırın!

  • ilkedesign
  • 29.02.2016
  • Bilgi Paylaşımı
Websitelerinde en çok beklenen hedef Google'da üst sıralarda çıkmaktır.

Bugüne dek yaptığımız tüm uygulamalarda bizden istenen en önemli uygulama SEO Uygulamasıdır. SEO "Search Engine Optimization" kelimelerinden türetilen "Arama Motoru Optimizasyonu" olarak türkçeleştirdiğimiz, sihirli bir kelimedir. 

SEO Yapılandırması Google için olmazsa olmaz bir çalışmadır. Tasarım aşamasından itibaren belli standartlar çerçevesinde geliştirilen tüm hazırların toplamıdır. Grafik düzenlemeleri, uygun anahtar kelimelerin seçimi, akıllıca hazırlanmış bir slogan, site içinde uygun döşenmiş meta tagların birleşimi sizin websitenizin Google'da yer edinmesinde büyük rol oynar.

Tasarım çalışmalarımızda sizden gelen talepleri değerlendirerek websitelerimizi Google standartlarında oluşturmaktayız. Büyük bir emek ve zaman isteyen uygulamalar sonunda websitenizi üst sıralarda yer edinmesini sağlıyoruz.

İlkedesign grafik ve webdesign hızlı, grafik olarak güçlü, modern ve şık tasarımlarının yanında sitelerinizin uygun seo yapısınıda size hazırlayarak, websitenizin benzer sitelerden daha çabuk üst sıralara taşınmasında size yardımcı olmaktadır.

Mersin ve Tarsus'ta hazırladığımız websitesi çalışmalarımızda özellikle son dönemlerdeki uygun seo alt yapısı ile google'da rahatlıkla bulunabililir, ve ilk sıralarda gözlenmektedir.

Bu makale 3916 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

"Tasarım işi kolay değildir. Amacına uygun doğru planlanmış bir websitesi yada grafik çalışması mutlaka size gelir kazandıracaktır. İhtiyacınız ne olursa olsun mutlaka uzmanları ile görüşüp, alternatif teklifleri de değerlendirerek, projelerinizi hayata geçiriniz."

Kısa Notlar

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Tasarımlarda müşteri yazılımcı arasındaki diyaloğun net olması, daha iyi sonuçlar elde etmenize sağlar. Tasarımın aşamaları ve içerik detayları müşteri ve yazılımcı ile planlanmalıdır.

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Sosyal Medyayı ne kadar amacında kullanırsanız o derecede maddi karşılığını alırsınız. Uzman grafikerlerce hazırlanan, etkili mesaj ve görseller ile hazırlanan grafikler mutlaka size gelir sağlayacaktır.

Your Comment

>Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı