ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus-Mersin Karayolu 5.km İnterdepo Antrepoları Tarsus
  • Email: info@ilkedesign.com
Websiteniz Sanal Vitrininiz

Websiteniz Sanal Vitrininiz

  • ilkedesign
  • 01.04.2016
  • Bilgi Paylaşımı
Websiteleri size hem prestij hemde kazanç sağlamaktadır.

Günümüzde artık her kurum ve işletmenin bir websitesi vardır. Websiteleri  size hem prestij hemde kazanç sağlamaktadır. Sanal dünyada bir yer edinmek için websiteleri olmazsa olmazlardandır.

Bu yazımızda size websitenizin ne şekilde tasarlanacağından çok, size neler kazandıracak veya kaybettirecek o konulara değinmek istedik.

İyi tasarlanmış, güvenliği sağlanmış, arama motorlarına optimizasyonu (SEO Uygulamaları) yapılmış bir websitesi müşterilerinizin sizi bulmasında ve sizin müşteri portföyünüzü büyütmenizde büyük kolaylık sunar.

Bunu şu şekilde açıklayalım dilerseniz. Bir giyim mağazanız olduğunu varsayalım, bu mağaza işlek bir caddede olsun. Yol üzerindeki mağazanızın önünden hergün binlerce kişinin geçtiğini düşünelim. Ancak mağazanızın vitrini çok karışık durumda olsun, yeni ürünleriniz, indirimli ürünleriniz,mevsimlik ürünleriniz hepsi bir arada ve bunları açıklayabilecek etiket yada kampanya yazılarınız olmasın.

Mağazanızın önünden geçenlerin mağazanızdaki ürünlerden, kampanyalardan haberi bile yok!

Bu durum mağazanız açısından oldukça kötü bir durumdur. Varlığınızı kimse görmüyor ve bilmiyor. Yapılacak yeni vitrin düzenlemesi ile ilgi çekebilir, kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Websiteleriniz için de aynı durum söz konusudur. Düzgün kodlanmamış, tasarımı zayıf, ziyaretçilerinin ilgisini  çekmeyen, Google, Yandex , Yahoo, Bing gibi arama motorlarınca tanınmayan websiteleri size hiçbir kazanç sağlamayacaktır.

Bu durumda yeni bir websitesi tasarımına ihtiyacınız vardır. Web tasarımında uzmanlığı kanıtlanmış bir firma tarafından yapılacak, SEO ayarları yapılmış, kod karmaşasından uzak, görsel anlamda güçlü bir tasarım size kazanç sağlayacaktır.

Tasarım konusunda destek için bizi arayınız…

Bu makale 3291 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

All Comments

user
Jeck Doe
13.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.

user
Simone Drake
23.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

user
Jeck Doe
25.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna .

Your Comment

ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi