ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus-Mersin Karayolu 5.km İnterdepo Antrepoları Tarsus
  • Email: info@ilkedesign.com
Web Siteniz Güncellenmeli Mi?

Web Siteniz Güncellenmeli Mi?

  • ilkedesign
  • 27.07.2017
  • Bilgi Paylaşımı
Web Siteniz Neden Güncellenmelidir? Güncel Websitesi Size Ne Kazandıracak?

Web Siteniz Neden Güncellenmeli?

Bu soruya verilecek cevap o kadar fazla ki, hangisinden başlasam bilemiyorum. Güncel bir websitesi size ne getirecek, öncelikle ondan bahsedelim.

Tasarım Güncellemeleri

Rakip firma yada kuruluşlara göre daha modern, şık, kullanışlı ve GÜNCEL bir websitesi size en başta bir prestij sağlayacaktır. Demode olmuş bir tasarım ziyaretçide kötü bir izlenim , firmanız hakkında “kendini geliştirmiyor” hissi uyandıracaktır.

Tasarımın kolay anlaşılır olması ziyaretçilerinizin sitenizde daha uzun süre kalmalarını sağlayacaktır. Bu da doğal olarak sitenizin izlenme oranını arttırarak, arama motorlarında yükselmenize yardımcı olacaktır.

Site kod yapısının güncel yazılımları desteklemesi, sorunsuz çalışma imkanı sunar, site içinde kullanılan javascriptler gibi özel amaçlı kod bölümlerinin günümüz şartlarında çalışması size birçok artılar sunar. Sorunsuz açılan fotoğraf galerileri gibi…

Yeni trend tasarımların kullanılması , sitenizi sürekli takip eden ziyaretçilerin beğenisini arttıracaktır. Site içinde ne aradığını kolayca bulan ziyaretçi, sitenizin kolay ve anlaşılır olmasından dolayı , aradığı şeyler ile ilgili olarak önce sizin sitenizi inceleyecektir.

Sonuç olarak tasarımı güçlü, içeriği kolay anlaşılır, düzenli bir websitesi tasarımı ile ziyaretçilerinize daha kolay tanıtım yaparsınız. Ziyaretçileri daha uzun süre websitenizde tutarak , Arama Motorlarınca daha fazla ilgi görürsünüz.

 

İçerik Güncellemeleri

Site tasarımınızın içinde günün şartlarını sağlayacak, haber, duyuru, ilan hatta ürünler bölümünün olması, bu alanların sürekli yeni bilgiler ile güncel tutulması size daha çok bulunma imkanı sağlayacaktır.

Yeni bir haber, ürün girişi size inanılmaz fayda sağlar, bu şekilde bir yenilik, arama motoru için çalışan web örümcekleri için gelip sitenizi ziyaret etme ve yenilikleri arama motoruna bildirme görevidir.  Her yenilik bu şekilde arama motorlarına bildirilir, bu da indexlenmenizde katkı sağlar.

Unutmadan önemli bir uyarıda bulunalım!

İçerikteki güncellemeleri yaparken işin kolayına kaçarak başka sitelerden kopyala yapıştır mantığı ile yapacağınız her güncelleme , size eksi puan kazandırır, arama motorları zekidir, yayınladığınız içeriğin daha önceden var olduğunu anlar, ve sizin site sıralamanızı geriye götürür.

Bu makale 3923 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

All Comments

user
Jeck Doe
13.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus.

user
Simone Drake
23.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

user
Jeck Doe
25.03.2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna vel molestie faucibus. Donec auctor et urnaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacinia magna .

Your Comment

ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi