Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı
  • Phone: +90 533 260 38 47
  • Tarsus'ta ve Mersin'de
  • Email: info@ilkedesign.com
Web Siteniz Güncellenmeli Mi?

Web Siteniz Güncellenmeli Mi?

  • ilkedesign
  • 27.07.2017
  • Bilgi Paylaşımı
Web Siteniz Neden Güncellenmelidir? Güncel Websitesi Size Ne Kazandıracak?

Web Siteniz Neden Güncellenmeli?

Bu soruya verilecek cevap o kadar fazla ki, hangisinden başlasam bilemiyorum. Güncel bir websitesi size ne getirecek, öncelikle ondan bahsedelim.

Tasarım Güncellemeleri

Rakip firma yada kuruluşlara göre daha modern, şık, kullanışlı ve GÜNCEL bir websitesi size en başta bir prestij sağlayacaktır. Demode olmuş bir tasarım ziyaretçide kötü bir izlenim , firmanız hakkında “kendini geliştirmiyor” hissi uyandıracaktır.

Tasarımın kolay anlaşılır olması ziyaretçilerinizin sitenizde daha uzun süre kalmalarını sağlayacaktır. Bu da doğal olarak sitenizin izlenme oranını arttırarak, arama motorlarında yükselmenize yardımcı olacaktır.

Site kod yapısının güncel yazılımları desteklemesi, sorunsuz çalışma imkanı sunar, site içinde kullanılan javascriptler gibi özel amaçlı kod bölümlerinin günümüz şartlarında çalışması size birçok artılar sunar. Sorunsuz açılan fotoğraf galerileri gibi…

Yeni trend tasarımların kullanılması , sitenizi sürekli takip eden ziyaretçilerin beğenisini arttıracaktır. Site içinde ne aradığını kolayca bulan ziyaretçi, sitenizin kolay ve anlaşılır olmasından dolayı , aradığı şeyler ile ilgili olarak önce sizin sitenizi inceleyecektir.

Sonuç olarak tasarımı güçlü, içeriği kolay anlaşılır, düzenli bir websitesi tasarımı ile ziyaretçilerinize daha kolay tanıtım yaparsınız. Ziyaretçileri daha uzun süre websitenizde tutarak , Arama Motorlarınca daha fazla ilgi görürsünüz.

 

İçerik Güncellemeleri

Site tasarımınızın içinde günün şartlarını sağlayacak, haber, duyuru, ilan hatta ürünler bölümünün olması, bu alanların sürekli yeni bilgiler ile güncel tutulması size daha çok bulunma imkanı sağlayacaktır.

Yeni bir haber, ürün girişi size inanılmaz fayda sağlar, bu şekilde bir yenilik, arama motoru için çalışan web örümcekleri için gelip sitenizi ziyaret etme ve yenilikleri arama motoruna bildirme görevidir.  Her yenilik bu şekilde arama motorlarına bildirilir, bu da indexlenmenizde katkı sağlar.

Unutmadan önemli bir uyarıda bulunalım!

İçerikteki güncellemeleri yaparken işin kolayına kaçarak başka sitelerden kopyala yapıştır mantığı ile yapacağınız her güncelleme , size eksi puan kazandırır, arama motorları zekidir, yayınladığınız içeriğin daha önceden var olduğunu anlar, ve sizin site sıralamanızı geriye götürür.

Bu makale 6411 . defa okunmuştur.

Webtasarım ve Grafik tasarımlar tecrübe ve yetenek gerektirir. Yapılacak iş yada gerçekleştirilecek proje ne ise, beklentiler çok net ifade edilmelidir. Tasarımlarımız müşteri odaklı olduğu için beklentilerinizin tarafımızca anlaşılması büyük önem taşır.

"Tasarım işi kolay değildir. Amacına uygun doğru planlanmış bir websitesi yada grafik çalışması mutlaka size gelir kazandıracaktır. İhtiyacınız ne olursa olsun mutlaka uzmanları ile görüşüp, alternatif teklifleri de değerlendirerek, projelerinizi hayata geçiriniz."

Kısa Notlar

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Tasarımlarda müşteri yazılımcı arasındaki diyaloğun net olması, daha iyi sonuçlar elde etmenize sağlar. Tasarımın aşamaları ve içerik detayları müşteri ve yazılımcı ile planlanmalıdır.

user
İlker TÜZEMEN
Kısa Not

Sosyal Medyayı ne kadar amacında kullanırsanız o derecede maddi karşılığını alırsınız. Uzman grafikerlerce hazırlanan, etkili mesaj ve görseller ile hazırlanan grafikler mutlaka size gelir sağlayacaktır.

Your Comment

>Tarsus ve Mersin Web Tasarım Grafik Tasarımı