ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi

Web Tasarım Makalelerimiz

Sizleri website tasarımından, hosting seçimine kadar faydalı olacağına inandığımız bir çok web tasarım konulu makaleler ile bilgilendirmek istiyoruz.
Anasayfa»Makaleler»ilkedesign
SEO Uzmanlığı
Eklendiği Tarih 4.9.2018

Tarsus’ta ilkedesin Web ve Grafik Tasarımı olarak, kişisel yada kurumsal çözümler ile Websitenizin SEO alt yapısını analiz ederek, arama motoru optimizasyonlarını yaparak, websitenizin hak ettiği yeri bulmasını sağlıyoruz.

Merhaba, uzun zamandır websitem ile ilgilenemedim. Piyasayı biraz uzaktan gözlemlemek istedim. Web tasarımı konusunda deneyimli bir çok yeni dost edinme fırsatım oldu. Hepsi de işinin uzmanı kişiler. Bilgi paylaşımı konusunda da oldukça cömertler, bu yüzden onlara sonsuz teşekkürü borç bilirim.

Tarsus,  Mersin’e göre kısır bir potansiyele sahip bu konuda. Web teknolojilerine yatırım yapmak isteyen, sosyal medyadan ücretli faydalanmak isteyen müşteri sayısı oldukça az. Bu yüzden pek beklentileri yok websitelerinden, bir websitemiz var, o da ne olursa olsun bize yeter!

Biraz yatırım yaparak daha büyük kazançlar elde edilebilir. Doğru tasarım stratejileri, ve doğru yöntemler ile bu pek de zor olmaz. Websitelerinin gelir elde etmesi için öncelikle görünür olmaları gerekir. Bu ne demek? Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi başlıca arama motorlarında ziyaretçilerin sizi kolayca bulması demektir. Bu yapının hazırlanması ve gerçeklik bulması için yapılan tüm uygulamalara SEO Uygulamaları denir.

SEO Uygulamaları websitelerinin arama motorlarında bulunma kolaylıklarını hazırlar,  bir websitesi arandığında hemen bulunuyorsa o sitenin arama motorlarına uygunluğu iyi yapılandırılmıştır. Yani SEO çalışması gerektiği gibi yapılmıştır.

Bu çalışma zaman alacaktır, gerek site tasarımı sırasında yapılır, gerekse de tasarım sonrası ek düzeltmeler ile websitenizin arama motorlarına bulunurluğu arttırılabilir. Site tasarımı sırasında yapılacak tüm SEO çalışmaları iç seo olarak tanımlanır ve bu sitenizin görünür olmasında çok büyük rol oynar.

Sosyal Medya içerikleri ve desteği de SEO için önemlidir, Instagram, Youtube, Facebook reklamlarının hazırlanış ve sunuş biçimleri websitenizin kaliteli ziyaretçi almasını sağlayacaktır. Bu tür SEO çalışmalarına da Dış Seo Çalışmaları denmektedir.

Tarsus’ta ilkedesin Web ve Grafik Tasarımı olarak, kişisel yada kurumsal çözümler ile Websitenizin SEO alt yapısını analiz ederek, arama motoru optimizasyonlarını yaparak, websitenizin hak ettiği yeri bulmasını sağlıyoruz.   


Okunma Sayısı 239

Diğer Makaleler &

http://www.ilkedesign.com

More info Launch project
ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
Tarsus ve Mersin'de bir çok firmaya web sitesi tasarımı yaptık. Web design konusunda iddialı ilkedesign, size uygun çözümleri ile hizmet vermektedir. Seo Uyumlu, Statik yada Dinamik web site tasarımlarımız ile size ve firmanıza prestij ve kazanç sağlamaktayız.