ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi

Web Tasarım Makalelerimiz

Sizleri website tasarımından, hosting seçimine kadar faydalı olacağına inandığımız bir çok web tasarım konulu makaleler ile bilgilendirmek istiyoruz.
Anasayfa»Makaleler»ilkedesign
Websitesi Kaç Para?
Eklendiği Tarih 29.2.2016

Yakında herkesin bir web sitesi olacak...

Websitesi Kaç Para?

Bu soruyu bilmem kaç defa işittim, işiteceğim de... Artık sanal ortam kaçınılmaz bir gereklilik, çok yakında herkesin evet iddia ediyorum herkesin bir web sitesi olacak!

Günümüz sosyal ağları yetmeyecek ve kişisel sitelerde artış olacak, demedi demeyin!

Gelelim asıl konumuza, web sitesi, web tasarımı, webdizaynı ne derseniz deyin BEDAVA DEĞİL!!! Evet bedava değil, çünkü içinde emek var, zaman var. Proje geliştirme ve sonuçlandırma aşamalarından , tasarım basamaklarına kadar, site güvenliğinden "benim sitem ne zaman google da çıkacak" durumuna gelene kadar binbir emek ve işçilik var.

Websitelerinin görsel tasarımı, içeriklerindeki animasyonlar, logo ve grafik tasarımları, Google taraflı uygulamaları, site güvenliğinin kurulması, uygun yayımlama (hosting) hizmetinin seçimi ve uygulanması zaman alıcı ve üzerinde dikkatle durulması gereken özelliklerdir.

Websitelerinin içeriklerinin oluşturulması, içerik bilgilerinin tarafımızca sağlanmalarının yoğun bir çalışma gerektiği unutulmamalıdır.

Evet Websitesi kaç para demiştik değil mi , sizce?


Okunma Sayısı 1158

Diğer Makaleler &

http://www.ilkedesign.com

More info Launch project
ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
Tarsus ve Mersin'de bir çok firmaya web sitesi tasarımı yaptık. Web design konusunda iddialı ilkedesign, size uygun çözümleri ile hizmet vermektedir. Seo Uyumlu, Statik yada Dinamik web site tasarımlarımız ile size ve firmanıza prestij ve kazanç sağlamaktayız.