ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi

Web Tasarım Makalelerimiz

Sizleri website tasarımından, hosting seçimine kadar faydalı olacağına inandığımız bir çok web tasarım konulu makaleler ile bilgilendirmek istiyoruz.
Anasayfa»Makaleler»ilkedesign
Websiteniz Sanal Vitrininiz
Eklendiği Tarih 1.4.2016

Websiteleri size hem prestij hemde kazanç sağlamaktadır.

Günümüzde artık her kurum ve işletmenin bir websitesi vardır. Websiteleri  size hem prestij hemde kazanç sağlamaktadır. Sanal dünyada bir yer edinmek için websiteleri olmazsa olmazlardandır.

Bu yazımızda size websitenizin ne şekilde tasarlanacağından çok, size neler kazandıracak veya kaybettirecek o konulara değinmek istedik.

İyi tasarlanmış, güvenliği sağlanmış, arama motorlarına optimizasyonu (SEO Uygulamaları) yapılmış bir websitesi müşterilerinizin sizi bulmasında ve sizin müşteri portföyünüzü büyütmenizde büyük kolaylık sunar.

Bunu şu şekilde açıklayalım dilerseniz. Bir giyim mağazanız olduğunu varsayalım, bu mağaza işlek bir caddede olsun. Yol üzerindeki mağazanızın önünden hergün binlerce kişinin geçtiğini düşünelim. Ancak mağazanızın vitrini çok karışık durumda olsun, yeni ürünleriniz, indirimli ürünleriniz,mevsimlik ürünleriniz hepsi bir arada ve bunları açıklayabilecek etiket yada kampanya yazılarınız olmasın.

Mağazanızın önünden geçenlerin mağazanızdaki ürünlerden, kampanyalardan haberi bile yok!

Bu durum mağazanız açısından oldukça kötü bir durumdur. Varlığınızı kimse görmüyor ve bilmiyor. Yapılacak yeni vitrin düzenlemesi ile ilgi çekebilir, kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Websiteleriniz için de aynı durum söz konusudur. Düzgün kodlanmamış, tasarımı zayıf, ziyaretçilerinin ilgisini  çekmeyen, Google, Yandex , Yahoo, Bing gibi arama motorlarınca tanınmayan websiteleri size hiçbir kazanç sağlamayacaktır.

Bu durumda yeni bir websitesi tasarımına ihtiyacınız vardır. Web tasarımında uzmanlığı kanıtlanmış bir firma tarafından yapılacak, SEO ayarları yapılmış, kod karmaşasından uzak, görsel anlamda güçlü bir tasarım size kazanç sağlayacaktır.

Tasarım konusunda destek için bizi arayınız…


Okunma Sayısı 1398

Diğer Makaleler &

http://www.ilkedesign.com

More info Launch project
ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
Tarsus ve Mersin'de bir çok firmaya web sitesi tasarımı yaptık. Web design konusunda iddialı ilkedesign, size uygun çözümleri ile hizmet vermektedir. Seo Uyumlu, Statik yada Dinamik web site tasarımlarımız ile size ve firmanıza prestij ve kazanç sağlamaktayız.