ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi

Web Tasarım Makalelerimiz

Sizleri website tasarımından, hosting seçimine kadar faydalı olacağına inandığımız bir çok web tasarım konulu makaleler ile bilgilendirmek istiyoruz.
Anasayfa»Makaleler»ilkedesign
Sosyal Medya Reklamcılığı
Eklendiği Tarih 7.11.2018

Gerek görsel gerekse de metin reklamları zaman ve maddiyat açısından ciddi yatırımlar gerektiriyor.

Merhaba teknoloji meraklıları, uzun zamandır etrafı sessizce izliyordum. Piyasada inanılmaz bir durgunluk var, kimse yatırım yapmıyor, yapmaya cesaret edemiyor. Belirsizlik yüzünden yatırımlarını durdurmuş durumdalar…

Reklam sektörü de bunlardan birisi, gerek görsel gerekse de metin reklamları zaman ve maddiyat açısından ciddi yatırımlar gerektiriyor. İlkedesign olarak etrafıma baktığımda bu bir süre daha devam edecektir diye düşünüyorum.

Biz uzmanı olduğumuz konulardan bahsedelim biraz. İnternet reklamları deneyimimiz ile size tanınma ve potansiyel müşteri çekme konusunda size yardımcı olmak istiyoruz. Google, Instagram, Facebook gibi sosyal medya arenalarında yer edinmek, orada kalıcı olmak günümüzün rekabet şartlarında çok sıkı bir altyapı ve emek dolu bir çalışma gerektiriyor.

Reklam stratejisi belirlemek, onu hayata geçirmek, sağlam bir planlama ve zaman istiyor. Planlama yaparken hedef belirlemek çok önemlidir. Hedefinizi ortaya koymanız hem hazırlanacak reklam ağınızın daha doğru çalışmasını sağlar hem de doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır. Küçük bir detayı belirtmek isterim. Amaca uygun reklam, yada hazır reklamınız varsa ona uygun potansiyel oluşturmanız gerekir. Bu size hem zaman açısından kolaylık getirir hem de maliyetinizi düşürür.  

Tarsus ve Mersin’de web tasarımı yapan ilkedesign çözüm ortakları ile birlikte size sosyal medya reklam çözümleri de sunmaktadır. Deneyimimiz sizin güveninizdir.

http://www.ilkedesign.comhttp://www.ilkedesign.com

More info Launch project
SEO Uzmanlığı
Eklendiği Tarih 4.9.2018

Tarsus’ta ilkedesin Web ve Grafik Tasarımı olarak, kişisel yada kurumsal çözümler ile Websitenizin SEO alt yapısını analiz ederek, arama motoru optimizasyonlarını yaparak, websitenizin hak ettiği yeri bulmasını sağlıyoruz.

Merhaba, uzun zamandır websitem ile ilgilenemedim. Piyasayı biraz uzaktan gözlemlemek istedim. Web tasarımı konusunda deneyimli bir çok yeni dost edinme fırsatım oldu. Hepsi de işinin uzmanı kişiler. Bilgi paylaşımı konusunda da oldukça cömertler, bu yüzden onlara sonsuz teşekkürü borç bilirim.

Tarsus,  Mersin’e göre kısır bir potansiyele sahip bu konuda. Web teknolojilerine yatırım yapmak isteyen, sosyal medyadan ücretli faydalanmak isteyen müşteri sayısı oldukça az. Bu yüzden pek beklentileri yok websitelerinden, bir websitemiz var, o da ne olursa olsun bize yeter!

Biraz yatırım yaparak daha büyük kazançlar elde edilebilir. Doğru tasarım stratejileri, ve doğru yöntemler ile bu pek de zor olmaz. Websitelerinin gelir elde etmesi için öncelikle görünür olmaları gerekir. Bu ne demek? Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi başlıca arama motorlarında ziyaretçilerin sizi kolayca bulması demektir. Bu yapının hazırlanması ve gerçeklik bulması için yapılan tüm uygulamalara SEO Uygulamaları denir.

SEO Uygulamaları websitelerinin arama motorlarında bulunma kolaylıklarını hazırlar,  bir websitesi arandığında hemen bulunuyorsa o sitenin arama motorlarına uygunluğu iyi yapılandırılmıştır. Yani SEO çalışması gerektiği gibi yapılmıştır.

Bu çalışma zaman alacaktır, gerek site tasarımı sırasında yapılır, gerekse de tasarım sonrası ek düzeltmeler ile websitenizin arama motorlarına bulunurluğu arttırılabilir. Site tasarımı sırasında yapılacak tüm SEO çalışmaları iç seo olarak tanımlanır ve bu sitenizin görünür olmasında çok büyük rol oynar.

Sosyal Medya içerikleri ve desteği de SEO için önemlidir, Instagram, Youtube, Facebook reklamlarının hazırlanış ve sunuş biçimleri websitenizin kaliteli ziyaretçi almasını sağlayacaktır. Bu tür SEO çalışmalarına da Dış Seo Çalışmaları denmektedir.

Tarsus’ta ilkedesin Web ve Grafik Tasarımı olarak, kişisel yada kurumsal çözümler ile Websitenizin SEO alt yapısını analiz ederek, arama motoru optimizasyonlarını yaparak, websitenizin hak ettiği yeri bulmasını sağlıyoruz.   http://www.ilkedesign.com

More info Launch project
Toplam Kayit : 13 Sayfalar 1 2 3 4 5 6 7 > »»
1 23
ilkedesign Tarsus ve Mersin Web Tasarım Merkezi
Tarsus ve Mersin'de bir çok firmaya web sitesi tasarımı yaptık. Web design konusunda iddialı ilkedesign, size uygun çözümleri ile hizmet vermektedir. Seo Uyumlu, Statik yada Dinamik web site tasarımlarımız ile size ve firmanıza prestij ve kazanç sağlamaktayız.